KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15143104

nr 1514 3104

Oidentifierad rysk konstnär, St. Petersburg, Stilleben, Signerad 1990. Olja på duk, 100x80 cm, yttermått inklusive ram: 113x91 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 9 januari 2023
kl 20:55:56